zlobek_miejski_wejscie
Wejście do Żłobka Miejskiego Lędziny

Miejski Żłobek w Lędzinach mieści się na parterze budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracynjnymi w Lędzinach przy ulicy Paderewskiego 7.

Miejski Żłobek w Lędzinach rozpoczął działalność  1 stycznia 2016r. W naszym Żłobku zapewniamy ciepłą i profesjonalna opiekę nad dziećmi od ukończenia 5 miesiąca życia do trzeciego roku życia. Jest to miejsce gdzie zostawiacie Państwo swoje pociechy pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu. Żłobek zapewnia wszechstronny, bezpieczny rozwój wszystkim wychowankom. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie i podmiotowo. Dokładamy starań, aby dziecko czuło się bezpiecznie, czuło się kochane, akceptowane i szczęśliwe a także przygotowane do przeżywania sukcesów oraz radzenia sobie z porażkami.

Wszystkie pomieszczenia żłobka są świeżo wyremontowane, kolorowe, przyjazne dla dzieci i wyposażone odpowiednio do potrzeb rozwojowych dzieci.

Żłobek czynny jest cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.30.

Dzieci w naszym żłobku podzielone są na dwie grupy:

Grupa młodsza „Tuptusie”

Do grupy Tuptusiów uczęszcają dzieci od 5 miesiąca do 22 miesiąca życia.

Grupa Starsza „Bąbelki”

Do grupy Bąbelków uczęszczają dzieci od 22 miesiąca do 36 miesiąca życia.

 

Obie sale podzielone są na strefę zabawy i strefę jadalnianą. Każda z sal posiada własną łazienkę z dostępem do przewijaków.

 

W żłobku istnieje jedna wspólna sypialnia, w której odpoczywają wszystkie dzieci.

Żłobek dysponuje ogrodzonym placem zabaw oraz zieloną i spokojną okolicą.