O bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Państwa Pociech dba cały personel żłobka. W jej skład wchodzą pracownicy podzieleni na poszczególne działy:

1.Dział administracyjno-księgowy, który w szczególności dba o organizację i finanse Żłobka:

 • Dyrektor mgr Patrycja Wardęga
 •  Główny Księgowy mgr Katarzyna Stolorz

2. Dział opiekuńczo-wychowawczy, który sprawuje codzienną opiekę nad dziećmi:

 • GRUPA BĄBELKI
  • mgr Anna Lysko
  • mgr Kamila Kurek
  • Elżbieta Kozielska
  • mgr Anna Gołaś
 • GRUPA TUPTUSIE
  • mgr Anna Machulec
  • Anna Stadler
  • Magdalena Larysz
  • Paulina Porwit

3.Dział gospodarczy, który w szczególności dba o ład i porządek w Żłobku:

 • Martyna Wójcik
 • Bożena Lachor
 • Marek Trojanowski

 

mgr Anna Gołaś

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka, oraz kurs opiekuna w żłobku i klubach dziecięcych.

Jestem osobą otwartą i odpowiedzialną, ponieważ bardzo angażuje się w powierzone mi zadania. W łatwy sposób nawiązuję kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. W swojej pracy staram się być sumienna i konsekwentna.

Praca z dziećmi jest pracą odpowiedzialną i wymaga wiele trudu, czuję jednak, że zawód, który wybrałam pomaga mi się spełniać. Z ogromną radością patrzę na postępy moich podopiecznych, zależy mi na tym aby w Żłobku czuły się szczęśliwe i radosne.

W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny. Prywatnie mama 2 – letniej Lilianki.

Magdalena Larysz

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku i klubach dziecięcych, Posiadam 5 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi na stanowisku pomoc nauczyciela w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lędzinach. Praca z dziećmi od zawsze przynosiła mi mnóstwo radości i czuję się spełniona w zawodzie, który wykonuję. Prywatnie mama dwóch wspaniałych chłopców.

Anna Krzyściak

Studiowałam w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Fizyczne, następnie ukończyłam dwuletnie studia magisterskie na tym samym kierunku poszerzonym o Wychowanie Przedszkolne z Oligofrenopedagogiką. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą i pogodną. Uwielbiam pracę z dziećmi i czerpię satysfakcję z obserwowania ich postępów. Wcześniej pracowałam w przedszkolu, oprócz tego doświadczenie zdobyłam na praktykach w trakcie studiów, oraz pomocy w opiece nad dwójką moich młodszych braci.

Elżbieta Kozielska

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz kurs opiekunki w żłobku i klubach dziecięcych.  W pracy z dziećmi staram się podążać za nimi, trafnie reagować na ich potrzeby i wspierać naturalny przebieg rozwoju. Dzieci są dla mnie źródłem inspiracji i motorem do działania. W wolnych chwilach – miłośniczka wycieczek górskich i dobrej książki.  Zawodowo – robię to co lubię i w czym chcę się doskonalić. Prywatnie – mama  5-letniej córeczki, która mile zaskakuje mnie każdego dnia.

Kamila Kurek

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Posiadam 3 letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w przedszkolu w Tychach. Wszystkie dzieci są dla mnie równie ważne i doskonale rozumiem, iż potrzebują one indywidualnego podejścia, gdyż każde dziecko jest inne, rozwija się we właściwym sobie tempie i czasie. Lubię spacery, gdy tylko jest możliwość spędzam wolny czas na świeżym powietrzu. Interesuję się filmem i muzyką. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych chłopaków: Igora i Eryka.

Anna Lysko

Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach, tam ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza. Tytuł licencjata o specjalności pedagogika społeczna uzyskałam w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka w Katowicach. Niezbędne umiejętności i wiedzę na temat pracy z dziećmi zdobyłam podczas licznych praktyk w wielu placówkach m. in. Warsztatach Terapii Zajęciowej, przedszkolu oraz wychowaniu własnej córki. Jestem osobą otwartą na zdobywanie doświadczeń i nowej wiedzy. W pracy z dziećmi jestem cierpliwa, opiekuńcza i zawsze uśmiechnięta. Pasjonuję się muzyką, czas wolny staram się spędzać z rodziną.

Anna Stadler

Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie na kierunku wczesnoszkolna edukacja zintegrowana i pedagogika przedszkolna. Praca z dziećmi jest moją wielką pasją. Choć moje doświadczenie jest niewielkie to wiem, że to co robię sprawia mi wiele radości i jest czymś co zawsze chciałam robić w życiu. Jestem osobą kreatywną, cierpliwą, kontaktową i pomysłową. Poza pracą mam wiele zainteresowań a w szczególności fotografia, muzyka i taniec.