MAJ W ŻŁOBKU

MAJ W ŻŁOBKU

29.04- 02.05.2019 Kocham Cię, Polsko!

W pierwszym tygodniu maja postaramy się rozbudzić w naszych podopiecznych patriotyzm: każde z dzieci samodzielnie przygotuje flagę Polski i wysłuchamy hymnu Polski.

06- 10.05.2019 Wybrać zawód trudna sprawa dla nas jeszcze to zabawa.

W tym tygodniu rozmawiać będziemy na temat zawodów, które wykonują dorośli. W ramach tego tematu odwiedzą nas Strażacy z zaprzyjaźnionej jednostki ratowniczo – gaśniczej OSP Lędziny. Dzieci zapoznają się z udostępnionym przez Strażaków sprzętem, będą mogły obejrzeć, dotknąć, przymierzyć: hełm, toporek, wąż strażacki, radiostację.

13-17.05.2019 Bukiet, prezent i cukierki to rodziny tydzień wielki!

Ten tydzień maja spędzimy na rozmowach o naszych kochanych rodzinach. Nie zapomnimy o święcie wszystkich Mam, Tatusiów i oczywiście o Dniu Dziecka.

20- 24.05.2019 Na wsi.

W kolejnym tygodniu maja porozmawiamy o życiu na wsi. Odwiedzi nas również Pan gospodarz, dzięki któremu będziemy mogli na własne oczy zobaczyć zwierzęta hodowlane.

27- 31.05.2019 Zwierzęta małe i duże.

Ostatni tydzień maja spędzimy na rozmowach o zwierzętach- tych małych i tych dużych. Dowiemy się jak wyglądają oraz skąd pochodzą. W ramach tego tygodnia rozpoczniemy również cykl jazd konnych opłaconych przez Radę Rodziców.