Miejski Żłobek w Lędzinach

Miejski Żłobek w Lędzinach rozpoczął działalność 1 stycznia 2016 roku na parterze budynku Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Lędzinach zapewniając miejsce opieki dla 32 dzieci. Z dniem 1 października 2019 roku otwarty został oddział zamiejscowy Miejskiego Żłobka znajdujący się na drugim piętrze budynku przy ulicy Stadionowej 1 w Lędzinach zapewniając dzieciom z Gminy Lędziny kolejne 32 miejsca.

W naszym Żłobku zapewniamy ciepłą i profesjonalna opiekę nad dziećmi od ukończenia 5 miesiąca życia do trzeciego roku życia. Jest to miejsce gdzie zostawiacie Państwo swoje pociechy pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu. Żłobek zapewnia wszechstronny, bezpieczny rozwój wszystkim wychowankom. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie i podmiotowo. Dokładamy starań, aby dziecko czuło się bezpiecznie, czuło się kochane, akceptowane i szczęśliwe a także przygotowane do przeżywania sukcesów oraz radzenia sobie z porażkami.

Wszystkie pomieszczenia żłobka są świeżo wyremontowane, kolorowe, przyjazne dla dzieci i wyposażone odpowiednio do potrzeb rozwojowych dzieci.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.30.

ODDZIAŁY ŻŁOBKA PRZY ULICY PADEREWSKIEGO

Obie sale podzielone są na strefę zabawy i strefę jadalnianą. Każda z sal posiada własną łazienkę z dostępem do przewijaków.

W żłobku istnieje jedna wspólna sypialnia, w której odpoczywają wszystkie dzieci.

ODDZIAŁY ŻŁOBKA PRZY ULICY STADIONOWEJ

Obie sale podzielone są na strefę zabawy i strefę jadalnianą. Każda z sal posiada własną łazienkę z dostępem do przewijaków.