UROCZYSTOŚCI, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ŻŁOBKU W CZERWCU

31.05.2016- Dzień optymizmu To radosne i wesołe święto pragniemy podkreślić kolorowym ubiorem (najlepiej w kolorach tęczy). W tym dniu będziemy wspólnie przygotowywać pracę pt. „WIELKA TĘCZA OPTYMIZMU” oraz będziemy pląsać w rytm wesołych melodii.

1.06.2016 (środa): Dzień Dziecka. Z tej okazji odbędzie się piknik dla dzieci na świeżym powietrzu (na terenie szkoły). W programie pikniku przewidziane są gry, zabawy w piasku, puszczanie baniek, konkurencje sportowe itd.

14.06.2016 (wtorek): Dzień Dogoterapii. W tym dniu gościć będziemy trenerkę z jej psem. Będziemy się z nim oswajać i bawić.

21.06.2016 (wtorek): W I Dzień Lata wykonamy letnie opaski, wyjdziemy na wspólny spacer i zjemy własnoręcznie wykonaną sałatkę owocową.

23.06.2016 (czwartek): Dzień Ojca. „Tato, tato, coś Ci dam…”. W tym szczególnym dniu podarujemy tatusiom wykonane specjalnie dla nich upominki oraz nauczymy się wierszyka specjalnie na tą okazję.

29.06.2016 (środa): Dzień Smerfa. „Hej, dzieci jeśli chcecie zobaczyć Smerfów świat…” W tym dniu wszystkie dzieci poznają bajkowy świat Smerfów i wykonają smerfne czapki. Prosimy aby w tym dniu ubrać dzieci na niebiesko.

ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY !