Miniony tydzień upłynął nam pod hasłem „Na wsi zawsze jest wesoło” 🐮🌾
Bąbelki poznawały życie na wsi, zwierzęta gospodarskie oraz brały udział w wielu tematycznych zabawach i aktywnościach 😊
Przez cały tydzień zbierały również naklejki za aktywny udział w zajęciach. Na zakończenie wspólnie je przeliczyliśmy i wyłoniliśmy zwycięzców 🎉🏅
Zapraszamy do obejrzenia naszych filmików, w których uchwyciliśmy najpiękniejsze chwile z tego wyjątkowego tygodnia 🎥💛
https://youtu.be/XWJnWsUXVNE?feature=shared






