Z okazji Dnia Dziecka w naszym żłobku było mnóstwo atrakcji i radosnej zabawy.
Dzieci z wielkim entuzjazmem korzystały ze zjeżdżalni, bawiły się w basenie z kolorowymi piłeczkami, przechodziły przez tunel oraz pokonywały tor przeszkód.
Nie zabrakło również zajęć z elementami sensorycznymi. Największą frajdę sprawiła dzieciom zabawa taneczna na folii z farbą. Pełen wrażeń dzień zakończył się wspólnym poczęstunkiem.
Wszystkim dzieciom życzymy samych szczęśliwych chwil i wielu powodów do uśmiechu. Niech każdy dzień będzie pełen słońca i wesołej zabawy.
































