» » Kim będę, gdy dorosnę?

Kim będę, gdy dorosnę?

wpis w: Bąbelki | 0

W tym tygodniu ciocia rozmawiała z Bąbelkami o zawodach oraz pytała, kim chciałyby zostać w przyszłości. Nie zabrakło także ciekawych zabaw edukacyjnych – dzieci dopasowywały atrybuty do odpowiednich zawodów, ćwicząc spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Bąbelki wykonały również pracę plastyczną związaną z zawodem lekarza 🚑, a ogromną radość sprawiła im sensoryczna zabawa na „placu budowy”, gdzie mogły wcielić się w małych budowniczych 🚜

To był tydzień pełen nauki, zabawy i odkrywania świata zawodów 💛