» » Kim będę jak dorosnę ?

Kim będę jak dorosnę ?

wpis w: Szkraby | 0

Gdy już będę duży i urosnę do chmur, zostanę kimś super, to nie żaden żart!   Może będę lekarzem, by leczyć lalki i misie, albo strażakiem dzielnym, co z ogniem zmierzy się?  A może budowniczym, co stawia domy z klocków, lub pilotem w samolocie, dla małych i dużych chłopców?  Zawodów jest bardzo dużo, każdy jest super i rad, a na razie w żłobku poznaje cały świat !