» » Przyszła zima, budujemy bałwana

Przyszła zima, budujemy bałwana

wpis w: Tuptusie | 0

W naszym żłobku czuć zimową atmosferę.

W tym tygodniu podczas zajęć plastycznych Tuptusie przygotowały śnieżne chmurki oraz stworzyły własne bałwanki (i nie tylko) z masy solnej.

Przy okazji zabaw z wykorzystaniem zimowej piosenki maluszki uczyły się zakładać i nazywać zimowe ubranka, czapkę, szalik i rękawiczki. Ta zabawa bardzo się im podobała, świetnie się przy niej bawiliśmy, wzbogacając i utrwalając nowe słowa.