DYKTANDO NA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Szanowni Państwo,

Zaledwie kilka dni pozostało do rozpoczęcia Dyktanda na Święto Niepodległości, czyli wydarzenia o charakterze charytatywnym, służącego zebraniu środków dla potrzebujących. O tym, kto otrzyma zgromadzoną kwotę, zadecydują uczestnicy dyktanda poprzez głosowanie.

Cel społeczny lub charytatywny może zostać zgłoszony przez każdą osobę, która zapisze się na dyktando. Wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Dla zwiększenia szansy, że wybrany zostanie właśnie ten cel, na którym najbardziej nam zależy, warto zachęcić do udziału w dyktandzie jak najwięcej osób. To nic nie kosztuje! Każda osoba, która 11.11.2021 r. rozwiąże na stronie Dyktanda.pl specjalne dyktando, przyczyni się do zwiększenia puli środków, jaką organizator Dyktanda na Święto Niepodległości przekaże potrzebującym. Każdy uczestnik będzie też mógł zagłosować na wybrany cel. Co więcej, organizator przewidział też nagrody dla uczestników!

Autorzy dyktanda, czyli członkowie Fundacji Języka Polskiego, zadbali o przygotowanie kilku wariantów tekstu, o różnym poziomie trudności, tak aby uczestnicy w każdym wieku mogli włączyć się w akcję – od dzieci, aż po osoby dorosłe. Każdy uczestnik to dodatkowa złotówka przeznaczona na pomoc potrzebującym! 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Dyktandzie na Święto Niepodległości oraz do zgłaszania celów: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Z góry dziękujemy za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, kto pragnie nieść pomoc.

Ponadto informując o tej akcji swoich sympatyków i zapraszając ich do udziału, zwiększają Państwo szansę, że w głosowaniu wybrany zostanie cel, który jest Państwu bliski.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl